Надання публічної інформації НПП «Бузький Гард» здійснюється у відповідь на інформаційний запит.
   Запит на інформацію - це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні (ч.1 ст. 19 Закону України "Про доступ до публічної інформації").
   Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» НПП «Бузький Гард» є розпорядником публічної інформації, що була отримана або створена в процесі реалізації своїх повноважень, передбачених законодавчими актами і знаходиться у володінні парку.
   Запит на інформацію подається фізичною або юридичною особою, об'єднанням громадян без статусу юридичної особи в усній чи письмовій формі під час особистого прийому або шляхом надсилання поштою, електронною поштою, телефаксом або по телефону.
   Запит на інформацію до НПП «Бузький Гард» може бути поданий:
на поштову адресу: 55223,Миколаївська обл. Первомайський рн.,  с. Мигія,  вул. Первомайська, 83
на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;
факсом: (05161) 6-13-70
телефоном: (05161) 6-13-70
   Запит може бути поданий безпосередньо до адміністрації НПП «Бузький Гард» щодня з 9.00 до 18.00, крім вихідних та святкових днів.
   Запит на інформацію подається у довільній формі.
   Для подання письмового запиту запитувач може використати форму, яка надається в приймальні громадян або яка розміщується на офіційному веб-сайті парку.
   Запит на інформацію повинен містити:
- прізвище, ім'я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу, адресу електронної пошти або номер засобу зв'язку (якщо такий є);
- загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит (якщо запитувачу це відомо);- підпис і дату (за умови подання письмового запиту).

Посилання