Початок 2016 року виявився для жителів Миколаївської області справжньою перевіркою на міцність. Ще не закінчились різдвяні свята, як погода внесла свої корективи в життя області. 18 січня в Миколаївській області було оголошено штормове попередження. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Миколаївської обласної державної адміністрації Вадим Меріков. Крім того, розпочався сильний снігопад, хуртовини, снігові замети та пориви вітру до 25 м/с.

В цей час люди гуртувалися для допомоги один одному: хтось допомагав витягати автомобілі з снігового полону, хтось запрошував до своєї оселі погрітися, дехто роздавав гарячі страви та напої потерпілим від негоди.

Адміністрація національного природного парку «Бузький Гард» також не залишилась осторонь цієї проблеми - відреагували на негоду оперативно. Було вирішено виділити снігоприбиральний транспорт з водієм для розчищення вулиць села. Провідний інженер з рекреаційного благоустрою Білоус Сергій Сергійович, який був за кермом трактору ХТЗ, прибрав сніг з вулиць Степова, Первомайська, Шкільна, Комсомольська та ін. Також сніг прибрали і вивезли з території Мигіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

Сподіваємось, що ця стихія змінила наше суспільство, навчила людей об'єднуватися і разом долати усі труднощі.

 

Відділ науки та екоосвіти

 

Національного природного парку «Бузький Гард»

Посилання