9 грудня співробітниками Національного природного парку «Бузький Гард» для учнів 3 класу Мигійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. було проведено еколого-освітній захід «Споживаймо енергію розумно!».

Еколого-освітній захід з нагоди Міжнародного дня енергозбереження було проведено з метою привернення уваги до проблем енергозбереження та  раціонального використання ресурсів, розширення та поглиблення знань учнів про методи енергозбереження в побуті та альтернативні джерела енергії.

В рамках заходу фахівці парку показали презентацію «Альтернативні джерела енергії», в якій була надана інформація про застосування енергії Сонця, Землі, річок та Світового океану. Після цього разом з учнями провели бесіду «Енергозбереження в побуті», під час якої діти самі пропонували заходи по збереженню енергії, що доступні кожному. Варіанти були найрізноманітніші: вимикати світло, коли воно не потрібно; утепляти житло; використовувати енергозберігаючі лампи та багато ін.

           Найбільшу зацікавленість школярів викликав екологічний кросворд та екологічний тест, завдяки яким були закріплені отримані знання.

 

Посилання