4 грудня за сприяння Миколаївської облдержадміністрації та представництва «Google Україна» в Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Гмирьова відбулася конференція «Цифрове перетворення Миколаївської області».
Кампанія «Цифрове перетворення Миколаївської області» реалізується «Google Україна» в співпраці з Миколаївською міською радою, Миколаївською обласною державною адміністрацією та Миколаївською обласною радою. Метою цієї кампанії є підвищення інвестиційної та туристичної привабливості цілого регіону за допомогою сучасних інтернет-інструментів.
Директор «Google Україна» Дмитро Шоломко ознайомив з проектами, що вже реалізуються в інших областях України, а директор Google Україна з питань взаємодії з органами державної влади і місцевого самоврядування Олег Якимчук розповів про основні аспекти проекту: освітянську місію, створення карт, веб-сайтів та он-лайн турів. Він подякував обласній владі за активну підтримку та допомогу у реалізації проекту.
Заступник начальника відділу з питань економіки природокористування та туризму Миколаївської облдержадміністрації Руслан Волчецький розповів про те, що вже вдалося реалізувати з метою підвищення туристичної, інвестиційної привабливості та популяризації потенціалу Миколаївщини. У рамках кампанії вже створено унікальний ресурс «Ольвія. Музей просто неба»http://olbio.com.ua/ua/flash/, що був презентований розробником Іллею Кошковським. 
По закінченні конференції учасники визначили завдання наступного етапу реалізації проекту – забезпечити розміщення 100% туристичних об'єктів, пам'яток історії та культури на картах Google, а також відкрити можливості цифрових технологій для ВНЗ Миколаївщини та запровадити інструменти Google в навчальний процес. 
В майбутньому завдяки співпраці адміністрації національного природного парку «Бузький Гард» та компанії Google, кожен отримає можливість здійснити віртуальну подорож територією парку.

Посилання