Проблема накопичення побутових відходів вже багато років є актуальною не лише для нашої країни, а й для людства в цілому. Практика поводження з твердими побутовими відходами в Україні показує відсутність знань населення про його негативний вплив на навколишнє середовище. 
24 та 27 листопада співробітники національного природного парку «Бузький Гард» провели екологоосвітній захід «Друге життя побутовим відходам» для учнів молодших класів загальноосвітньої школи №12 м.Первомайськ та для учнів Грушівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. (Миколаївська область). Мета проведення заходу: звернути увагу дітей на проблему твердих побутових відходів та шляхи запобігання і скорочення їх утворення, розповісти, які типи відходів бувають, та необхідність їх сортування, звернути увагу дітей на накопичення твердих побутових відходів у повсякденному житті та разом з ними знайти шляхи зменшення його кількості.
Під час заходу діти дізнались про проблеми накопичення сміття, називали різні види побутових відходів, «сортували» їх, та вирішували, що корисного можна зробити з них. Зважаючи на ситуацію в нашій країні, особливу увагу акцентували на тому, що непотрібні речі, іграшки та предмети одягу можна передавати у волонтерські пункти, біженцям та людям з малими статками. Наостанок, учні переглянули декілька відеороликів, в яких показано на практиці майстер-класи з виготовлення виробів з відходів.

Посилання