«Хай завжди світить Сонце!»
   Фахівцями відділу науки та екоосвіти національного природного парку "Бузький Гард" було проведено екологічну вікторину для учнів молодших класів Трикратської ЗОШ І-ІІІ ст.. (Вознесенський район, Миколаївська обл..).
   Перед початком вікторини учня переглянули пізнавальний відеофільм «Південний Буг», в якому розповідалось про біологічне різноманіття, історичну спадщину, мету та історію створення національного природного парку «Бузький Гард».
   Під час вікторини діти поділилися на дві команди і почали запеклу боротьбу. Вся вікторина складалася із 8-ми зупинок із різними завданнями. Серед них були: розгадування загадок, цікаві факти про рослин і тварин, розв’язання ребусів, різноманітні ігри екологічного напрямку, фізкультхвилинка та інше. Оскільки учні показали гарні знання з різних дисциплін, то й перемогла «дружба». Кожна команда отримала диплом «за активну участь у вікторині», а також невеличкі подарунки: буклети, візитівки та плакати екологічної тематики.
   Після заходу співробітниками парку було здійснено виїзд на територію Трикратського науково-дослідного відділення з метою дослідження видового різноманіття та чисельності флори та фауни цієї території.

 

Посилання