30.05.1953 – 14.08.2015
   Пішла з життя доброзичлива, приязна людина, батько, дідусь, наставник.
   Білоус Сергій Дмитрович пропрацював заповідній справі більше 17 років. Пройшов шлях від інспектора служби охорони до начальника відділення.
   З 1977 по 1998 рр. працював шофером 1 класу Мигіївського радгоспу-технікуму.
   З 1998 по 2002 рр. - єгерем РЛП ʺГранітно-степове Побужжяʺ.
   З 2002 по 2003 рр. - спеціалістом I категорії РЛП ʺГранітно-степове Побужжяʺ.
   З 2004 по 2007 рр. - інспектором з охорони природи I категорії РЛП ʺГранітно-степове Побужжяʺ.
   З 2007 по 2009 рр. - дільничним інспектором з охорони природи I категорії РЛП ʺГранітно-степове Побужжяʺ, а з початку створення і в НПП «Бузький Гард».
   З 2009 по 14.08.2015 р. - начальником Мигіївського природоохоронного науково-дослідного відділення НПП ʺБузький Гардʺ.
  За час роботи неодноразово відзначався керівництвом за високі показники та сумлінність. Проявляв високі організаторські здібності при проведенні природоохоронних робіт. Мав найвищі в установі показники виявлення та притягнення правопорушників до відповідальності. Його спостережливість і уважність відображені в звітах Літопису природи. Так свою роботу не знав ніхто. Відповідально і принципово ставився до поставлених задач, впевнено справлявся з завданнями, які потребували організаторських здібностей, не зупинявся перед труднощами, наполегливо й енергійно йшов до наміченої мети. Був уважний до підлеглих, тонко вирішував проблеми, що їх стосувалися. Своєю чесною та порядною поведінкою був прикладом для наслідування.
   Принципове відстоювання позицій по охороні природи в останні роки завдавало Сергію Дмитровичу психологічних травм, які згодом ускладнили хронічні хвороби.
   Колектив НПП «Бузький Гард» висловлює глибоке співчуття сім’ї Сергія Дмитровича Білоуса з приводу тяжкої втрати — смерті найдорожчої людини — чоловіка, батька і дідуся. Сумуємо разом з Вами.         Розуміємо, як важко змиритися з цим непоправним горем. Світла йому пам’ять.

 

 

 

Посилання