«Здається — кращого немає нічого в Бога,
як Дніпро та наша славная країна…»
Т.Г. Шевченко
   Наша країна прекрасна: є в ній і ліси, і гори, і річки, і степи, і моря. Виховання любові та бережливого ставлення до природи рідного краю є найважливішим пріоритетом в роботі працівників природно-заповідної справи.
   Саме з цією метою працівниками національного природного парку «Бузький Гард» було проведено ряд заходів до Дня Незалежності України. Адже саме цю дату – 24 серпня – прийнято вважати датою створення держави Україна в її сучасному вигляді.
19 серпня співробітники відділу науки та екоосвіти НПП «Бузький Гард» відвідали вихованців літнього дитячого табору «Гарт» м. Первомайськ Миколаївської області. Діти із задоволенням переглянули пізнавальний відеофільм про історію створення, рідкісні види флори й фауни, унікальну природу парку. Після перегляду школярі з ентузіазмом прийняли участь в екологічній вікторині, яка складалася з декількох «зупинок». Тут були запитання з життя тварин, рослин, охорони природи, безпеки життя, ребуси та фізкультхвилинка. Всі учасники вікторини отримали на згадку буклети НПП «Бузький Гард», багато позитивних емоцій та чудовий настрій.
   В День Незалежності у різних куточках нашої країни традиційними є святкові концерти, паради, флешмоби тощо. В місті Первомайськ наймасовіші заходи проводяться в міському парку культури та відпочинку імені Петровського.
    Цього року День Незалежності та День Державного Прапора проводяться під гаслом «Живи незалежна і сильна, і слався, єдина в віках».
   Співробітники НПП «Бузький Гард» також відвідали це свято та презентували всім бажаючим інформаційну продукцію про парк: буклети, примірники вісника НЕЦУ та іншу поліграфічну продукцію природоохоронного напрямку.

 

Посилання