Вийшов з друку Атлас-Довідник "Рідкісні рослини національного природного парку "Бузький Гард". Це результат тривалої роботи багатьох науковців та інвентаризації флори НПП, проведеної в рамках проекту «Rare Plant Species and Habitats of the National Nature Park «Buzkyi Gard»: Diversity, Conservation and Management Planning» за підтримки Rufford Grants for Nature Conservation. Видання розраховане на широке коло читачів, які цікавляться природою. Ми поширимо наклад серед місцевих навчальних закладів, натуралістів, будемо використовувати у просвітницькій роботі парку.

Дякуємо всьому авторському колективу за польові дослідження, впорядкування атласу, підготовку фотографій, збір відомостей про поширення видів: Anna Kuzemko, Ганна Коломієць, Олег Деркач, Denys Vynokurov, Ivan Moysiyenko, Галина Драбинюк, Viktorovna Yana, Svitlana Artamonova. Окрім фотографій авторів, своїми чудовими ботанічними знімками поділилися Віктор Поліщук і Ekaterina Kalashnik . Рецензентами видання були Alexandr Khodosovtsev і Serhiy Panchenko. Яскравий макет і втілення наших мрій про дизайн видання - робота Olga Chusova і @Paul Parker.
В атласі узагальнено відомості про поширення рослин Червоної книги України на території національного природного парку “Бузький Гард”, наведено ботанічні описи видів, географічне поширення у світі та в Україні, умови місцезростань, а також цінні поради щодо того, як відрізнити вид в польових умовах. Вказано загрози та рекомендовані заходи щодо збереження. Атлас ілюстрований фотографіями і картографічними матеріалами.

Посилання