У Києві завершилась 26-а туристична виставка UITT: «УКРАЇНА – подорожі та туризм». Це один із наймасштабніших заходів туристичної спільноти нашої країни, в якому ми приймали активну участь.
UITT – це традиційне щорічне місце зустрічі міжнародних туристичних організацій, туроператорів і турагенцій, представників держструктур, авіа, готелів, перевізників та медіа. Виставку відвідують мешканці різних регіонів країни, які цікавляться подорожами і планують їх для себе в майбутньому.
В 2021 році на UITT було представлено більше 150 учасників із 15 країн світу.
На стенді національного природного парку «Бузький Гард» відвідувачі мали змогу ознайомитись з найпопулярнішими туристичними маршрутами та локаціями, переглянути яскраві та пізнавальні відеоролики та продегустувати смаколики нашого краю. Найактивнішим було презентовано подарункові пакунки з брендованою сувенірною продукцією.
Дуже приємно, що наш стенд мав свою популярність та викликав бажання відвідувачів ставити питання та цікавитися туристичною пропозицією нашого парку.
Наш колектив, в свою чергу, ознайомився з новинками у сфері туризму та отримав корисні знайомства. Для багатьох це був новий та приємний досвід в роботі. Як підсумок, тепер аналізуємо наш туристичний потенціал, працюємо над помилками та плануємо нові цікавинки для відвідувачів.

Посилання