Всесвітній День Довкілля дає можливість уважно обдумати дії та кроки, які кожен з нас має зробити в напрямі збереження відновлення довкілля, визначити роль кожного жителя у збереженні нашої планети, її екосистем і ресурсів.
Сьогодні, більше ніж коли-небудь, збереження життя на Землі вимагає від нас почуття загальної відповідальності – нації за націю, особистості за особистість, людини – за всі інші форми життя.
В рамках відзначення цього дня 23 квітня 2021 року співробітники національного природного парку «Бузький Гард» взяли участь в акції «Чисте довкілля – чисте сумління» зібрали сміття на території Мигіївського природоохоронного науково-дослідного відділення (с.Мигія Первомайського району). Під час прибирання було очищено від сміття територію придорожну ділянка біля села Мигія (включаючи Урочище Протич та оглядовий майданчик над Родоновим озером)
Працівники НПП «Бузький Гард» сподіваються, що люди відповідальніше будуть ставитися до навколишнього середовища та спонукатимуть до цього інших.

Посилання