В рамках Міжнародного дня чистих берегів, який  відзначається щороку в треті вихідні вересня, працівниками національного природного парку «Бузький Гард», спільно з Мигіївською сільською радою, підприємцями туристичної сфери та небайдужими жителями села, організували та провели прибирання прибережних ділянок навколо водойм, що входять до території парку.

Даний захід проводиться не вперше і став вже традиційним. Цього року захід відбувся на території всієї України  за ініціативи Міністра захисту довкілля та природних ресурсів Романа Абрамовського. Прибирання  проходило у дружній та веселій атмосфері. Деякі навіть змагалися між собою, хто назбирає більше пакетів із сміттям.

Адміністрація національного природного парку «Бузький Гард» висловлює подяку всім, хто приймав активну участь, за свідоме ставлення та співпрацю в сфері збереження природи. Сподіваємось, що до подібних заходів буде долучатися все більше бажаючих, адже піклування про довкілля не обмежується одним днем – воно повинно бути щоденним!

 

Посилання