За ініціативи «Центру охорони дикої природи» та «Всесвітнього фонду дикої природи» (WWF) 11 січня було проголошено днем заповідників та національних природних парків.

З метою ознайомлення і популяризації цього свята фахівцями відділу науки та екоосвіти національного природного парку «Бузький Гард» було проведено еколого-освітній захід «Природно-заповідний фонд України» для вихованців Первомайської міської станції юних натуралістів (м. Первомайськ, Миколаївської області).

В рамках заходу провели бесіду «Природно-заповідний фонд України», під час якої дітей ознайомили з метою започаткування Всесвітнього дня заповідників та національних природних парків, розповіли про об’єкти природно-заповідного фонду України, їх види, функції та мету створення. Продемонстрували презентацію «7 природних чудес України», розроблену фахівцями парку. За допомогою навчальної програми з елементами гри «Екологія України» вихованців закладу ознайомили з Червоною та Чорною книгами України, заповідниками та національними парками світу. Розгадували екологічні ребуси та грали в екологічні ігри. Показали мультик «Смішарики, Червона книга», та провели фізкультхвилинку.

Посилання