Допоможемо птахам взимку!

 

Під таким гаслом в усій Україні з настанням морозів проходять різноманітні заходи та акції.

13 грудня співробітники національного природного парку «Бузький Гард» провели еколого-освітній захід «Допоможемо птахам взимку» для вихованців  дошкільного навчального закладу ясла-садок №1 «Ластівка» (м. Первомайськ, Миколаївська обл.).

В рамках заходу продемонстрували презентацію «Зимуючі птахи» та показали пізнавальний відеофільм «Дітям про зимуючих птахів». Провели бесіду про птахів рідного краю, розповіли цікаві факти з життя пернатих, народні прикмети, що з ними пов’язані. Разом із дітьми обговорили життя пташок взимку, необхідність в підгодівлі та переглянули фото-слайди різноманітних варіацій годівничок. 

Найбільшу зацікавленість у дітей викликала гра «Зимуючі та перелітні птахи». Двом командам-учасникам роздали картки із зображенням різних видів птахів. Завданням було визначити, які з них - перелітні, а які - зимуючі.

Наостанок всі присутні переглянули пізнавальний мультфільм «Фіксики. Годівничка».

Найактивніші учасників отримали невеличкі подарунки, виготовлені співробітниками парку.

Метою проведеного заходу є виховання дбайливого ставлення та інтересу до зимуючих птахів, ознайомлення дітей з зимуючими та перелітними птахами, сприяння розвитку уваги та допитливості. 

Посилання