4 жовтня — день захисту тварин. По всьому світу в цей день проходять заходи та акції, щоб звернути увагу на проблеми тваринного світу та навколишнього середовища. Пам’ятаємо, що як дикі тварини, так і наші домашні улюбленці потребують нашої турботи та уваги. Адже Земля — це наш спільний дім.

Одним із першочергових напрямків діяльності об’єктів природно-заповідного фонду України є ознайомлення різних верств населення з різноманітністю та унікальністю тваринного та рослинного світу у зручній для них формі. З цією метою фахівцями відділу науки та екоосвіти НПП «Бузький Гард» проведено еколого-освітній захід «Збережемо фауну» присвячений Всесвітньому дню захисту тварин для учнів молодших класів Первомайської ЗОШ №4 І-ІІІ ст. 

Для ознайомлення з метою та історією започаткування Всесвітнього дня захисту тварин з учнями провели тематичну бесіду. Для ознайомлення з історією створення національного природного парку «Бузький Гард», його біологічним різноманіттям та рекреаційним потенціалом продемонстрували відеофільм «Південний Буг», показали презентацію «Червонокнижні види тварин НПП «Бузький Гард»». Після обговорення побаченого всі присутні переглянули мультфільм «Смішарики. Червона книга».

Метою проведених заходів є надання різнобічної інформації про різноманіття тваринного світу, його унікальність та незахищеність.

Посилання