27 вересня відзначається Всесвітній день туризму. Фахівцями національного природного парку «Бузький Гард» було проведено ряд еколого-освітніх заходів, приурочених цьому святу. 

Студентам та викладачам Мигійського коледжу Миколаївського національного аграрного університету (Первомайський район, Миколаївська обл.) прочитали лекцію на тему «Всесвітній день туризму». Для ознайомлення з історією створення національного природного парку «Бузький Гард», його біологічним різноманіттям та рекреаційним потенціалом продемонстрували відеофільми «Південний Буг» та «Рідкісні змії півдня України», показали відеоролики, що були відзняті компанією Google в рамках цифрового перетворення Миколаївської області.

Для учнів молодших класів Первомайської ЗОШ №12 І-ІІІ ст. та Грушівської ЗОШ І-ІІ ст. (Первомайський р-н, Миколаївська обл.) провели бесіду про день туризму, його мету та історію започаткування; продемонстрували пізнавальні відеофільми, екологічні мультфільми «Пригоди лісових друзів», «Хлопчик та Земля»; провели вікторину «Секрет рюкзака», «Групове та особисте спорядження»; організували майстер-клас з використання намету, карематів та спальних мішків.

 

Основна мета проведених заходів – популяризація свідомого туризму та бережливе відношення до природи.

 

Посилання