26 квітня фахівці національного природного парку “Бузький Гард” провели еколого-освітній захід до Дня Землі. Відзначали це свято разом із вихованцями та викладачами Первомайської міської станції юних натуралістів. В першій частині заходу всі присутні ознайомились із метою, історією створення, біорізноманіттям та рекреаційним потенціалом НПП “Бузький Гард”.  З цією метою учасники заходу переглянули презентацію “Червонокнижні види тварин НПП “Бузький Гард” та відеоролики, що були відзняті компанією Google в рамках цифрового перетворення Миколаївської області. Далі було вирішено провести фізкультхвилинку, адже серед вихованців станції були й зовсім маленькі слухачі.

    В другій частині заходу діти дізнались про історію започаткування Дня Землі, його мету та символи. Звісно, найбільше захоплення викликав перегляд мультфільмів “Хлопчик та Земля”, “Пригоди лісових друзів”.

    Наостанок фахівці Парку презентували викладачам Станції календарі та листівки природоохоронної тематики, які допоможуть в подальшій роботі.

Посилання