День заповідників та національних природних парків

За ініціативи «Центру охорони дикої природи» та «Всесвітнього фонду дикої природи» (WWF) 11 січня було проголошено днем заповідників та національних природних парків.

     З метою ознайомлення і популяризації цього свята фахівцями відділу науки та екоосвіти національного природного парку «Бузький Гард» було проведено еколого-освітній захід «Природно-заповідний фонд України» для студентів та викладачів Державного навчального закладу Первомайський професійний промисловий ліцей (м.Первомайськ Миколаївської області).

     В рамках заходу для присутніх прочитали лекцію «Природно-заповідний фонд України», під час якої ознайомили учнів та викладачів із метою започаткування Всесвітнього дня заповідників та національних парків, розказали про об’єкти природно-заповідного фонду України, їх види, функції  та мету створення; надали інформацію про загальнонаціональну акцію «7 чудес України» та її переможців. Після лекції показали презентацію «7 природних чудес України», розроблену фахівцями парку. Для ознайомлення з історією створення національного природного парку «Бузький Гард», його біологічним різноманіттям та рекреаційним потенціалом показали відеофільм «Південний Буг» та відеоролики, що були відзняті компанією Google в рамках цифрового перетворення Миколаївської області.

 

Посилання