4 жовтня 1931 року на Міжнародному конгресі прибічників руху захисту природи було прийнято рішення відзначати Всесвітній день захисту тварин. Саме цей день є днем пам’яті Святого Франциска Ассизського, релігійного мислителя і філософа, який проповідував любов до всього живого на землі.

Всесвітній День захисту тварин покликаний об’єднувати зусилля людей в збереженні тваринного світу нашої планети і в захисті прав домашніх тварин. На сьогоднішній день у багатьох країнах світу існують організації, які захищають тварин та відновлюють флору і фауну нашого світу, проводяться різноманітні заходи та масові акції.

Фахівці національного природного парку «Бузький Гард» провели еколого-освітній захід «Збережемо фауну» для учнів молодших класів Семенівської ЗОШ І-ІІІ ст . (Миколаївська обл., Арбузинський район). З метою ознайомлення з історією створення, цілями та метою заснування Всесвітнього дня захисту тварин з дітьми провели бесіду, продемонстрували презентацію «Червонокнижні види тварин НПП «Бузький Гард». Для поглиблення знань про природно-заповідні установи рідного краю учні та вчителі мали змогу переглянути відеофільм «Південний Буг» та відеоролики, що були відзняті компанією Google в рамках цифрового перетворення Миколаївської області.

З метою розширення знань учнів про природу, формування пізнавального інтересу про вплив поведінки людини на природу та виховання любові до природи було проведено екологічну вікторину «Царство живої природи». Змагання відбувалося у декілька етапів та включало такі категорії завдань: тваринний та рослинний світ, ребуси, фізкультхвилинка та зв’язок між людиною та навколишнім середовищем.

 

Наостанок учасникам заходу презентували поліграфічну продукцію екологічного напрямку.

Посилання