Сьогодні, 2 червня 2017 року в приміщенні Первомайського краєзнавчого музею (м. Первомайськ, Миколаївська область) відбулось урочисте відкриття персональної фотовиставки Дениса Кривого «Краса Бузького Гарду». Цей день та місце для демонстрації фоторобіт вибрано не випадково, адже 03.06.17 о 10:00 в Первомайському міському Будинку культури ім. Є. Зарницької відбудуться громадські слухання щодо підняття рівня води в Олександрівському водосховищі до відмітки 20,7 метрів.
Відкривали фотовиставку завідувач Певомайського краєзнавчого музею - Олена Красіна, директор національного природного парку «Бузький Гард» - Владислав Артамонов та сам фотохудожник Денис Кривий.
В експозиції фотовиставки представлені роботи, створені протягом п’яти років на території національного природного парку «Бузький Гард». Головна мета фотовиставки - донесення до оточуючих ідеї збереження природної краси НПП «Бузький Гард» – наголосив автор фоторобіт Денис Кривий.
Фотограф-натураліст Денис Кривий займається фотографією більше семи років і є лауреатом багатьох міжнародних фотоконкурсів та активно співпрацює з National Geographic Ukraine. За останній час взяв участь у фотовиставках в Києві, Москві, Санкт-Петербурзі, Івано-Франківську, Ужгороді, Житомирі, Рівному, Первомайську, Косові. Окремі роботи Д.Кривого зберігаються у приватних колекціях в країнах Європи, Північної Америки та Азії.
Тематичне розміщення фотовиставки проводиться вже втретє та планується її розміщення й в інших музеях країни.
Адміністрація національного природного парку «Бузький Гард» щиро вдячна працівникам музею за підтримку в організації та проведенні фотовиставки.

Посилання