24 травня 2017 року в малому залі Миколаївської облдержадміністрації під головуванням заступника голови облдержадміністрації з соціальних, гуманітарних питань, молоді, туризму та надання адміністративних послуг Віталія Кіндратіва відбулось засідання ради з питань розвитку туризму та рекреаційно-курортної діяльності. Засідання ради було присвячене заходам щодо підготовки до рекреаційного-туристичного сезону на території природних парків Миколаївської області, а також пов’язані з цим проблеми та шляхи їх вирішення.
Недавно призначений начальник управління з питань молоді та туризму облдержадміністрації Олександр Максименко повідомив про прийняті рішення по складних питаннях на території парків Миколаївської області та стан облаштування територій. Про реалізацію проектів щодо благоустрою оглядового майданчика «Радонове озеро», рекреаційної ділянки «Протичанська скеля» біля села Мигія та досвід співпраці та взаємодії доповіли депутат обласної ради Михайло Талпа, керівники національного природного парку «Бузький Гард» Владислав Артамонов та регіонального ландшафтного парку «Гранітно-степове Побужжя» Олександр Молдованов. З доповідями виступили представники всіх парків, розташованих в області, як загальнодержавного так і місцевого значення. Обговорювались питання формування туристичних потоків, облаштування туристичних маршрутів, місць відпочинку, таборів, інформаційне забезпечення, ціноутворення та інвестування, безпека відвідування, стан доступу до територій парків, перспективні туристичні ресурси та ряд інших питань. 
З повідомленням про участь в міжнародному проекті виступив представник Миколаївської регіональної торгово-промислової палати Олександр Савицький. В рамках цього проекту заплановано зокрема здійснити ряд інфраструктурних заходів з покращення доступу відвідувачів на природно-заповідні території та їх інформування.

Посилання