19 травня 2017 року в Будинку Культури с. Мигія (Миколаївська область) відбулася нарада-семінар до Дня Південного Бугу «Управління водними ресурсами річки Південний Буг на прикладі Мигійських порогів Первомайського району». В нараді прийняли участь представники природоохоронних установ, водогосподарських організацій басейну, органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, науковці краєзнавці та всі небайдужі до долі річки. 

В рамках заходу із доповіддю виступила начальник відділу державної охорони природно-заповідного фонду національного природного парку «Бузький Гард» Корой Н.А.. З метою популяризації та ознайомлення з туристичним потенціалом Парку всім учасникам продемонстрували відеофільм «Південний Буг» та відеоролики, що були відзняті компанією Google в рамках кампанії цифрового перетворення Миколаївської області.

Наостанок всі бажаючі мали змогу насолодитись красою Південного Бугу під час сплаву по Мигійських порогах.

Метою даного заходу є надання належної шани значенню річки Південний Буг в житті суспільства, обговорення пріоритетних завдань та заходів з ефективного використання водних ресурсів та значення першочергових кроків щодо покращення екологічного стану річки Південний Буг на прикладі референційної ділянки басейну – Мигійських порогів.

 

Посилання