Сьогодні, 22 травня, у всьому світі відзначають День біологічного різноманіття.

   Щорічно, починаючи з 2001 року, 22 травня відзначається Міжнародний день біологічного різноманіття (International Day for Biological Diversity). Цей День був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН в 1995 році в спеціальній резолюції на основі рекомендації Конференції сторін Конвенції про біологічне різноманіття, яка відбулася в 1994 році. Підписантами конвенції є близько 200 держав.

   Головне завдання Міжнародного дня біологічного різноманіття - звернути увагу громадськості на проблему безповоротного зникнення на Землі багатьох представників флори і фауни.

   Біологічне різноманіття України охороняється як національне надбання. Збереження та стале використання біорізноманіття є невід’ємною умовою сталого розвитку держави та визначено однією з пріоритетних складових екологічної політики.

   Відзначення Міжнародного дня біорізноманіття у всьому світі дає нам можливість нагадати громадськості про актуальні проблеми збереження біорізноманіття, сприяє підвищенню поінформованості про його роль для добробуту людини та вжиття необхідних дій для його збереження. Ми маємо докласти максимум зусиль аби зберегти те природне багатство, яке сьогодні ще маємо!

Посилання