Щороку, 22 травня, світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття, проголошений Генеральною Асамблеєю Організацій Об’єднаних Націй y 2000 році на честь прийняття 22 травня 1992 року Конвенції про біорізноманіття. Головне його завдання – привернути увагу до питань збереження біорізноманіття як основи підтримки життя і засобів для існування людей. Біорізноманіття підтримує добробут людей та сталий розвиток у всіх сферах діяльності, у тому числі в галузях економіки, таких як сільське та лісове господарство, рибальство, туризм та інших. 

Щороку міжнародна спільнота відзначає цей день низкою заходів – проведенням тематичних семінарів, конкурсів, виставок, зустрічей, просвітницьких та інформаційних кампаній.

Фахівці національного природного парку «Бузький Гард» провели еколого-освітній захід «Міжнародний день біорізноманіття» для учнів молодших класів Первомайської ЗОШ І-ІІІ ст.. №12 та вихованців Первомайської міської станції юннатів. Під час заходу дітей та викладачів ознайомили з історією започаткування, метою та завданнями свята.  Учасники заходу переглянули пізнавальний відеофільм «Південний Буг», презентацію «Червонокнижні види флори та фауни НПП «Бузький Гард»», а також відеоролики, що були відзняті компанією Google в рамках цифрового перетворення Миколаївської області. Наостанок діти із задоволенням пограли в екологічні ігри «Дозволяється, забороняється» та «Бережи природу». 

Загальна кількість учасників – близько 80 чоловік.

Інформацію про проведені заходи було розміщено на офіційному сайті НПП «Бузький Гард», на сторінках парку соціальних мереж «Вконтакті» та «Фейсбук».

 

Посилання