Щороку, 22 травня, світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття, проголошений Генеральною Асамблеєю Організацій Об’єднаних Націй y 2000 році на честь прийняття 22 травня 1992 року Конвенції про біорізноманіття. Головне його завдання – привернути увагу до питань збереження біорізноманіття як основи підтримки життя і засобів для існування людей. Біорізноманіття підтримує добробут людей та сталий розвиток у всіх сферах діяльності, у тому числі в галузях економіки, таких як сільське та лісове господарство, рибальство, туризм та інших. 

Щороку міжнародна спільнота відзначає цей день низкою заходів – проведенням тематичних семінарів, конкурсів, виставок, зустрічей, просвітницьких та інформаційних кампаній.

Фахівці національного природного парку «Бузький Гард» провели еколого-освітній захід «Міжнародний день біорізноманіття» для учнів молодших класів Первомайської ЗОШ І-ІІІ ст.. №12 та вихованців Первомайської міської станції юннатів. Під час заходу дітей та викладачів ознайомили з історією започаткування, метою та завданнями свята.  Учасники заходу переглянули пізнавальний відеофільм «Південний Буг», презентацію «Червонокнижні види флори та фауни НПП «Бузький Гард»», а також відеоролики, що були відзняті компанією Google в рамках цифрового перетворення Миколаївської області. Наостанок діти із задоволенням пограли в екологічні ігри «Дозволяється, забороняється» та «Бережи природу». 

Загальна кількість учасників – близько 80 чоловік.

Інформацію про проведені заходи було розміщено на офіційному сайті НПП «Бузький Гард», на сторінках парку соціальних мереж «Вконтакті» та «Фейсбук».

 

Посилання

Гості

На сайті один гість та відсутні користувачі