Ліси відіграють вирішальну роль у формуванні клімату та ландшафтів, та є привабливим місцем для відпочинку і розваг. З метою привернення уваги жителів планети до проблеми збереження лісів, інформування про значимість лісових екосистем 21 березня весь світ відзначає Міжнародний день лісів. Свято засновано в 1971 році під час загальних зборів Європейської конфедерації сільського господарства, метою яких було обговорення важливості вміння цінувати, зберігати і примножувати лісовий покрив на планеті. 
З метою популяризації цього свята співробітники національного природного парку «Бузький Гард» провели еколого-освітній захід «Міжнародний день лісів» для учнів молодших класів Первомайської ЗОШ І-ІІІ ст. №12 (м.Первомайськ Миколаївської області). В рамках заходу з дітьми провели бесіду про мету та історію започаткування міжнародного дня лісів, продемонстрували презентацію «Цікавинки з життя мешканців лісів». Учні із завзяттям взяли участь в екологічній вікторині «Ліс – наше багатство», яка складалася із трьох частин: дерева, звірі та квіти. 
Для покращення знань для всіх учасників заходу презентували методичні посібники, розроблені та виготовлені співробітниками парку «Первоцвіти національного природного парку «Бузький Гард»».

Посилання