Ліси відіграють вирішальну роль у формуванні клімату та ландшафтів, та є привабливим місцем для відпочинку і розваг. З метою привернення уваги жителів планети до проблеми збереження лісів, інформування про значимість лісових екосистем 21 березня весь світ відзначає Міжнародний день лісів. Свято засновано в 1971 році під час загальних зборів Європейської конфедерації сільського господарства, метою яких було обговорення важливості вміння цінувати, зберігати і примножувати лісовий покрив на планеті. 
З метою популяризації цього свята співробітники національного природного парку «Бузький Гард» провели еколого-освітній захід «Міжнародний день лісів» для учнів молодших класів Первомайської ЗОШ І-ІІІ ст. №12 (м.Первомайськ Миколаївської області). В рамках заходу з дітьми провели бесіду про мету та історію започаткування міжнародного дня лісів, продемонстрували презентацію «Цікавинки з життя мешканців лісів». Учні із завзяттям взяли участь в екологічній вікторині «Ліс – наше багатство», яка складалася із трьох частин: дерева, звірі та квіти. 
Для покращення знань для всіх учасників заходу презентували методичні посібники, розроблені та виготовлені співробітниками парку «Первоцвіти національного природного парку «Бузький Гард»».

Посилання

Гості

На сайті 40 гостей та відсутні користувачі