3 березня – день прийняття Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення проголошено Всесвітнім днем дикої природи. Цього дня в усьому світі проходять різноманітні заходи та акції з однією метою - привернути увагу до цінності дикої природи та її різноманітного значення для забезпечення сталого розвитку та добробуту людини. 
Саме з цією метою фахівці національного природного парку «Бузький Гард» провели еколого-освітній захід «Всесвітній день дикої природи» для учнів молодших класів Грушівської ЗОШ І-ІІ ст.. (Первомайський район Миколаївської обл.). Під час заходу з дітьми провели бесіду про історію започаткування цього свята, його головні завдання та роль кожного в збереженні унікальності природи. Учні із задоволенням переглянули презентацію «Цікавинки з життя лісових жителів», взяли участь в екологічних іграх «Впізнай тваринку» та «Екологічний бліц», переглянули відеоролики, відзняти компанією Google. 
Наостанок для всіх учасників заходу презентували методичні посібники, розроблені та виготовлені співробітниками парку «Первоцвіти національного природного парку «Бузький Гард»».

Посилання