Творити добро легко і приємно. Можна підняти папірець, кинутий недбалою людиною, поступитися місцем у тролейбусі, подякувати продавщиці у магазині. Але часто ми забуваємо про тих, кому наша допомога просто необхідна. Птахам взимку доводиться дуже важко, під снігом нелегко собі корм добувати, а голодному і замерзнути не довго. Ось і тягнуться птахи взимку ближче до житла людини, сподіваються на її допомогу і доброту. 

Співробітники національного природного парку «Бузький Гард» завітали до учнів Первомайської загальноосвітньої школи №12, щоб разом поміркувати, як ми можемо допомогти птахам пережити морози. Діти із задоволенням долучились до вирішення проблеми: дехто пропонував свої методи, інші – керувались власним досвідом. Під час перегляду презентації «Птахи на нашій годівниці», школярі дізнались цікаві факти з життя пернатих. Гра «Можна чи ні?» дозволила учням краще дізнатись про можливі варіанти підгодівлі птахів взимку. 

Після теоретичної частини було вирішено перейти до практичної допомоги – школярі загальними зусиллями змайстрували годівничку з підручних матеріалів, яку розмістили біля вікон свого класу. Діти пообіцяли слідкувати за своєчасним поповненням корму, а також було вирішено вести спостереження за птахами, що завітають до годівнички. 

Даний захід спрямований перш за все на виховання любові і дбайливого ставлення до природи. Адже звичка робити добрі справи виховується змалечку.

Посилання