На території національного природного парку «Бузький Гард» вкотре проходить туристична спартакіада «Бузькі пороги» для інвалідів-візочників. 

З 2010 року ці змагання стали міжнародними, об’єднавши учасників із України, Молдови, Білорусі, Німеччини. Поступово перелік змагань урізноманітнювався новими видами спорту, і вже на сьогодні програма спартакіади включає: спортивне орієнтування, стрільбу з гвинтівки, дартс, сплав на катамаранах, командне змагання з елементами туризму, спортивне орієнтування та випробування з інших видів спорту.

Фахівці НПП «Бузький Гард» за традицією допомогли з облаштуванням табору, надали необхідне обладнання, інвентар. З метою ознайомлення з історією створення НПП «Бузький Гард», унікальністю місцевості, різноманіттям флори та фауни учасники спартакіади переглянули відеофільм «Гранітно-степове Побужжя» та «Рідкісні змії півдня України».

Цей проект допомагає людям з обмеженими можливостями повірити в себе, в свої сили. Повірити в те, що інваліди – такі ж члени суспільства, як і здорові люди. Адміністрація національного природного парку «Бузький Гард» в подальшому залюбки допомагатиме та сприятиме комфортній фізкультурно-спортивній та реабілітаційно-оздоровчій роботі серед інвалідів.

Посилання