14 вересня в місті Южноукраїнськ під гаслом «РОВЕРОМ ПО БУЗЬКОМУ ГАРДУ» відбулась зустріч громадської організації «Асоціація велосипедистів Южноукраїнська» (далі – ГО АВЮ), представників органів місцевого самоврядування, однодумців і активістів та фахівців національного природного парку "Бузький Гард".

Метою проведення зустрічі було обговорення проекту створення велосипедних маршрутів територією НПП «Бузький Гард» довжина яких складає близько 200 кілометрів мальовничими місцями парку та 70 км прилеглими до парку територіям.

В рамках проекту ГО АВЮ проведено виїзди майбутнім веломаршрутом, створено макет буклету «Ровером по Гарду» та мапи «Туристичний маршрут «Бузький Гард».

За дружньою розмовою було розроблено план майбутньої співпраці між НПП «Бузький Гард» та ГО АВЮ, працівниками парку були надані пропозиції як наситити вело маршрут щоб зацікавити більшу кількість активних та не байдужих до збереження природи людей. Представлені презентації та тематичні фільми про захоплюючу подих красу території заповідного об’єкту.

 

Зустріч пройшла в теплій атмосфері однодумців які впевнено крокують до своєї мети не зважаючи на різні перепони, які виникають на їхньому шляху. Саме за такими ініціативними людьми – майбутнє нашої країни.

Посилання