5 вересня 2016 року в приміщенні Галереї мистецтв Чорноморського національного університету імені Петра Могили урочисто відкрилася персональна виставка фотохудожника Дениса Кривого «Краса «Бузького Гарду»». З привітальним словом виступив ректор університету, професор, доктор технічних наук Клименко Леонід Павлович, директор національного природного парку «Бузький Гард» Артамонов Владислав Альбертович, завідувач кафедри екології Мітрясова Олена Петрівна та викладач університету, відомий громадський діяч Чичкалюк Тетяна Олександрівна. Також були присутні представники Миколаївської обласної державної адміністрації, викладачі, студенти та співробітники університету, представники природно-заповідних установ області. 
Це не перший приклад активної творчої співпраці університету та національного парку. Раніше спільно організовувались наукові читання, регулярно на території Парку ведеться підготовка студентів під час польових практик, активно співпрацюють науковці при виконанні природоохоронних заходів. 
Тематичне розміщення фотовиставки проводиться вже вдруге і планується далі перевести її до Очакова, Житомира та інших міст. 
Фотограф-натураліст Денис Кривий займається фотографією більше семи років і є лауреатом багатьох міжнародних фотоконкурсів та активно співпрацює з National Geographic Ukraine. За останній час взяв участь у фотовиставках в Києві, Москві, Санкт-Петербурзі, Івано-Франківську, Ужгороді, Житомирі, Рівному, Первомайську, Косові. Окремі роботи Д.Кривого зберігаються у приватних колекціях в країнах Європи, Північної Америки та Азії. 
Світлини експозиції створені протягом п’яти років на території національного природного парку «Бузький Гард». Місце фотографування було обрано не випадково, адже у 2008 році Гранітно-степове Побужжя визнано одним із «Семи природних чудес України». 
Головна мета виставки: донесення до оточуючих ідеї збереження природних багатств нашого краю. 

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати фотовиставку, яка триватиме з 5 по 20 вересня 2016 року.

Посилання