Енерджайзер кемп - наметовий табір, який вже втретє проходить на території національного природного парку «Бузький Гард».

Небайдужі активісти, художники і дослідники тут діляться своїми знаннями та вміннями з учасниками табору і разом виступають за збереження давньої природи національного парку. 

Енерджайзер Кемп – це середовище для розвитку еко-ініціатив, спільної роботи однодумців в дружній і надихаючій атмосфері та активний відпочинок на лоні прекрасної української природи.

Місце проведення табору - Бузький Гард - одна з рідкісних локацій, де природа збереглася практично без змін за останні кілька сотень років. Каньйони, валуни і круті береги Бугу, залишилися такими якими їх бачили ще запорожці. Подібних куточків в Україні стає все менше. Чи залишиться Бузький Гард таким в найближчі роки, залежить від нас з вами. 

Серед спікерів табору - активісти реанімаційного пакету реформ, «Дивовижні», WWF, Будинок-Майстерня, Greencubator, учасники Асоціації велосипедистів Києва, Національного екологічного центру України, Української молодіжної кліматичної асоціації та Екоклубу Рівне. До пізнавальної та розважальної програми табору, було включено: презентацію з фільмом та краєзнавчу екскурсію територією національного природного парку «Бузький Гард», рафтинг на бузьких порогах, командні квести, ігри, фільми, вечірні ватри, дискусійні майданчики. Так учасники табору щодня насолоджувались неймовірною красою та чистим повітрям національного природного парку «Бузький Гард».

Вся техніка табору працює завдяки альтернативним джерелам енергії та сам табір організований, як максимально нешкідливий та дружній для навколишнього природного середовища. 

Інформація про Енерджайзер Кемп за посиланням https://www.facebook.com/groups/1530405730515517/

 

Посилання