8 червня на території національного природного парку «Бузький Гард» голова Миколаївської обласної державної адміністрації – Вадим Меріков та голова Миколаївської обласної  ради – Вікторія Москаленко урочисто відкрили оглядовий майданчик «Радонове озеро» на околиці старовинного козацького села Мигія.

Над створенням оглядового майданчика працювала велика кількість небайдужих людей - це представники бізнесу і влади, волонтери і ветерани АТО, працівники природоохоронних установ і «Миколаївобленерго», гранітних кар’єрів та сільськогосподарських підприємств, студенти коледжів і просто люди, які під час подорожі зупинялись на короткий відпочинок. Генератором ідеї і самого процесу створення цієї своєрідної візитної картки області на півночі Миколаївщини став депутат обласної ради Михайло Талпа, який при відкритті майданчика особливо відмітив вклад працівників національного природного парку «Бузький гард». Спільними зусиллями всього за два місяці на місці будівельного звалища вдалося облаштувати територію огороджувальним бар’єром, інформаційними стендами, паркінгом, пандусом для людей з обмеженим можливостями, місцями для відпочинку та лавками, провести лінію електропередач для освітлення, встановити флагштоки тощо.

Це чудове місце є зручним для перепочинку людей, які прямують трасою Ульянівка-Миколаїв, адже майданчик знаходиться зовсім поруч. Тут можна помилуватись красою цілющого озера, яке утворилось на місці давньої  гранітної виробітки, відпочити, набратись сил, отримати інформацію про місцевість і туристичний потенціал Миколаївської області та з гарним настроєм прямувати далі в дорогу.

 

Сподіваємось, що оглядовий майданчик принесе велику користь та задоволення людям, які відвідають його. В найближчих планах облаштування стежки, яка буде починатись з оглядового майданчика, а також невеликого пункту харчування і продажу сувенірів.

Посилання