2 червня в приміщенні Миколаївської обласної ради відбувся круглий стіл «Кампанія цифрового перетворення Миколаївської області».

Основною метою кампанії було, підвищення інвестиційної та туристичної привабливості цілого регіону за допомогою сучасних інтернет-інструментів.

Під час круглого столу розглянуто результати кампанії цифрового перетворення Миколаївської області, презентовано інформаційні ресурси та проекти, реалізовані в місті Миколаєві та Миколаївській області за підтримки Google Україна, такі як "Мандруй Миколаївщиною» (http://discovermykolaiv.com.ua), «Приховані скарби Миколаївщини» (http://travelinmykolaiv.com.ua), електронна інвестиційна карта Миколаївської області (http://investinmykolaiv.com.ua/), карта техногенних об’єктів області, карта найбільш привабливих туристичних місць та ін. Виконавцями та організаторами було наголошено, що даний проект Google Україна став успішним завдяки співпраці з облдержадміністрацією, обласною та міською радами.

Від управління з питань молоді та туризму Миколаївської обласної державної адміністрації була висловлена подяка адміністраціям національних природних парків «Білобережжя Святослава» та «Бузький Гард». Особливо відзначили подякою присутнього керівника національного природного парку «Бузький Гард» Артамонова Владислава Альбертовича за плідну співпрацю та матеріали надані для реалізації проекту цифрового перетворення області.

 

Посилання