В суботу, 21 травня 2016 року в приміщенні Миколаївського обласного краєзнавчого музею «Старофлотські казарми» (м. Миколаїв, вул. Набережна, 29) до Міжнародного дня біологічного різноманіття відбулось багатолюдне урочисте відкриття персональної фотовиставки Дениса Кривого «Краса Бузького Гарду».

Зі словами привітання виступили директор національного природного парку «Бузький Гард» - В.А.Артамонов, начальник управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації – Д.А.Мац, відома громадська діячка, к.е.н. Т.О.Чичкалюк. Відкрив фотовиставку директор Миколаївського обласного краєзнавчого музею В.А.Михайлов. Відкриття відвідали депутат обласної ради М.В.Талпа, а також депутати Первомайської районної та міської рад, які високо оцінили роботи майстра.

Працівники музею підготували цікаву і зворушливу програму урочистого відкриття. Разом із роботами фотохудожника розгорнуті експонати флори, фауни та геологічних зразків із музейної колекції.

В експозиції фотовиставки представлені роботи, створені протягом п’яти років на території національного природного парку «Бузький Гард». Місце фотографування було обрано не випадково, адже у 2008 році Гранітно-степове Побужжя, неповторна краса якого зберігається в національному природному парку «Бузький Гард», було визнано одним із «Семи природних чудес України». Головна мета фотовиставки - донесення до оточуючих ідеї збереження природних багатств нашої планети, – наголосив автор фоторобіт Денис Кривий.

Відзначимо, що це дебютна фотовиставка автора на такому рівні. В майбутньому планується розширення кількості експонатів та демонстрація їх і в інших містах України.

Адміністрація національного природного парку «Бузький Гард» щиро вдячна працівникам музею за підтримку в організації та проведенні фотовиставки.

 

Фотовиставку усі охочі можуть побачити до 23 червня в приміщенні Миколаївського обласного краєзнавчого музею.

Посилання