З 21 травня 2016 року в приміщенні Миколаївського краєзнавчого музею (м. Миколаїв, вул. Набережна, 29) відбудеться персональна фотовиставка «Краса Бузького Гарду». Ініціатором та організатором проведення фотовиставки виступили національний природний парк «Бузький Гард» та Первомайська філія національного екологічного центру України.

В експозиції фотовиставки «Краса Бузького Гарду» представлені кращі 40 робіт, які були створені професійним фотографом-натуралістом Денисом Кривим. Автор робіт займається фотографією більше семи років і за цей час став лауреатом багатьох міжнародних фотоконкурсів. Денис активно співпрацює з National Geographic Ukraine. Основні напрямки роботи - зйомка ландшафтних пейзажів, флори та фауни. Кредо: «Необхідність захисту життя в будь-яких проявах». 

Протягом творчого періоду Денис Кривий взяв участь у спільних фото виставках в таких містах як Київ, Москва, Санкт-Петербург, Івано-Франківськ, Ужгород, Житомир, Рівне, Первомайськ, Косів та ін. Роботи автора знаходяться у приватних колекціях в країнах Європи, Північної Америки та Азії.

Денис активно співпрацює з національним природним парком «Бузький Гард», допомагаючи у природоохоронних та еколого-освітніх проектах. Під час роботи на території парку неодноразово проводив майстер-класи щодо фотографування природних об’єктів.

 

В експозиції фотовиставки представлені роботи, створені протягом п’яти років на території національного природного парку «Бузький Гард». Місце фотографування було обрано не випадково, адже у 2008 році Гранітно-степове Побужжя, неповторна краса якого зберігається в заповідному об’єкті, було визнано одним із «Семи природних чудес України».

Головна мета фотовиставки: донесення до оточуючих ідеї збереження природних багатств нашої планети.

 

Офіційне відкриття виставки відбудеться 21 травня 2016 року в 14:00. 

 

 

 

Біографічна довідка.

 

Денис Кривий народився 19 жовтня 1988 року в смт. Черняхів Житомирської області.

В 2006 році закінчив Черняхівську гімназію. Вступив до Первомайського інституту Одеського національного університету ім. І.І.Мечникова. Під час навчання працював лаборантом в декількох археологічних експедиціях від Національної Академії Наук України, де і здобув базові навички похідного життя. З третього курсу навчання у виші почав займатись фотографією.

В 2011 році закінчив навчання і отримав диплом спеціаліста Одеського національного університету ім. І.І.Мечникова за спеціальністю «Історія України».

З 2011 року поєднує працю в дизайн студіях та фотографічну діяльність. З’являються перші публікації в українських виданнях. Регулярними стають фотографічні експедиції по різним куточкам України. 

З 2012 року автор, як фото-гід проводить фотографічні тури та походи Українськими Карпатами.

В 2012 році отримує нагороду Голубу стрічку FIAP на міжнародному фотосалоні «Фотовернісаж на Покрову 2012».

В січні 2013 року стає фіналістом в номінації «Пейзаж» Московського міжнародного фото фестивалю дикої природи «Золота Черепаха».

Влітку 2013 року стає переможцем в номінації «Людина і природа» у Всеукраїнському конкурсі анімалістичної фотографії «PHOTO NATURE 2013»

В липні 2013 року виходить серпневий примірник журналу National Geographic Ukraine, де було опубліковано 8 фотографій автора.

В жовтні 2013 року отримує спеціальну нагороду Медаль Словацької Асоціації Фотохудожників на міжнародному фотосалоні «Фотовернісаж на Покрову 2013».

В грудні 2013 року робота автора під назвою «Дім» стає фіналістом у номінації «Подорож» на відомому міжнародному фотофестивалі «Professional Photographer of the Year (PPOTY 2013)», який щорічно проводить англійське видання Professional PHOTOGRAPHER.

В липні 2014 року виходить примірник журналу National Geographic Ukraine зі статтею «Сила Води», присвяченою національному природному парку «Бузький Гард», де було опубліковано 7 фотографій автора.

В березні 2015 року отримує Золоту Медаль Салону на міжнародному фотосалоні «Карпатський Круг». 

В квітні 2015 року отримує нагороду диплом салону та Голубу стрічку FIAP на міжнародному фотосалоні «Моя Мандрівка 2015».

В серпні 2015 року стає переможцем у 2-х номінаціях та отримує дві Золотих медалі на фотосалоні «Кубок Рівного з фотомистецтва 2015».

В жовтні 2015 року отримує Бронзову Медаль Салону на міжнародному фотосалоні «Фотовернісаж на Покрову 2015».

В грудні 2015 року отримує Срібну Медаль Салону на міжнародному фотосалоні «Панорама моєї країни 2015».

 

Посилання