У суботу, 30 квітня 2016 року національний природний парк «Бузький Гард» відзначив свою 7 річницю від дня його заснування.

За роки існування парку, а також за досить складний і тривалий період його створення, працівниками зроблено значний внесок у розвиток заповідної справи України, туризму, екологічної освіти та науки. Ще у 2008 році краєвиди Гранітно-степового Побужжя, природні комплекси якого зберігаються в національному парку, отримали статус переможця у всеукраїнській акції «Сім природних чудес України». У 2009 році в рамках конкурсу «Сім природних чудес Миколаївської області» чотири природних об'єкти на території НПП «Бузький Гард» отримали відзнаки переможців. Це підтверджує високу природоохоронну, естетичну, історико-культурну значущість заповідної території.

Колектив національного природного парку «Бузький Гард», плідно працює у сфері збереження та відновлення біологічного та ландшафтного різноманіття, віддаючи свої знання та працю щоденній кропіткій справі.

Свій день народження установа зустрічає в непростих умовах, але з оптимістичним поглядом у майбутнє. Молодий колектив активно впроваджує нові ідеї розвитку парку, реалізує намічені плани.

 

 

Посилання