Щороку в квітні відзначається Всесвітній день довкілля. Цього дня по всій Україні проводяться різноманітні екологічні природоохоронні заходи, екофестивалі, акції з благоустрою та прибирання сміття.

В рамках свята 19 квітня 2016 р. співробітники національного природного парку «Бузький Гард» зустрілися із студентами Мигійського коледжу Миколаївського державного аграрного університету (Миколаївська область Первомайський район, село Мигія).

Під час зустрічі фахівці відділу науки та екоосвіти парку прочитали лекції про мету та історію створення, різноманіття флори та фауни, історичне минуле національного природного парку «Бузький Гард»; розповіли про мету започаткування Всесвітнього дня довкілля, його завдання та провели бесіду «Степові пожежі».

Після цього всі отримали робочі рукавички та пакети для сміття і вирушили на прибирання, в результаті чого очистили від сміття пішохідний туристичний маршрут «Козацькими шляхами» та ділянки навколо нього. Також висадили саджанці дерев.

 

Ця акція проводилась з метою об’єднання молоді для боротьби з проблемою накопичення сміття і залучення уваги громадськості до захисту навколишнього природного середовища.

Посилання