Свято "День Землі" відзначається 20 березня. Ця дата була обрана з тієї причини, що на цей час випадає день весняного рівнодення. Це свято почали відзначати жителі багатьох країн світу для того, щоб якось виділити той момент, коли в Північній півкулі починається весна, а в Південному - осінь. Щороку в честь цього свята в штаб-квартирі ООН, яка розташована в Нью-Йорку, дзвонять в Дзвін миру.

День Землі – це різноманітні акції, що покликані спонукати людей бути уважнішими до тендітного і вразливого навколишнього середовища на планеті Земля. Але всі знають, що любов до природи слід виховувати з дитинства. З цією метою співробітники національного природного парку «Бузький Гард» 14 квітня завітали до учнів Трикратської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. та Актовської ЗОШ І-ІІ ст. (Вознесенський район, Миколаївська область).

Діти з зацікавленням взяли участь у бесіді про мету та історію започаткування Всесвітнього дня Землі, переглянули презентацію «День Землі», пізнавальні відеофільми «Південний Буг», «7 природних чудес України» та «Екологія», прослухали лекцію про степові пожежі, їх наслідки та види, пограли в екологічну гру «Друзі природи».

Всім учасникам заходів презентували буклети НПП «Бузький Гард», плакати та іншу літературу природоохоронної тематики.

Метою проведеного заходу є виховання дбайливого ставлення дітей до планети Землі, адже вона - корабель, на якому ми пливемо в океані космосу.

Посилання