Всесвітній День Довкілля дає можливість уважно обдумати дії та кроки, які кожен з нас має зробити в напрямі збереження та відновлення довкілля, визначити роль кожного жителя у збереженні нашої планети, її екосистем і ресурсів.

Сьогодні, більше ніж коли-небудь, збереження життя на Землі вимагає від нас почуття загальної відповідальності – нації за націю, особистості за особистість, людини – за всі інші форми життя. 

В Україні День довкілля проводиться щороку в третю суботу квітня з 1999 року, згідно з Указом Президента № 855/98 від 06.08.1998. За цей час вже склалися своєрідні традиції святкування. 

В рамках відзначення цього дня 12-13 квітня 2016 року співробітники національного природного парку «Бузький Гард» провели збір сміття на території Мигіївського природоохоронного науково-дослідного відділення (с.Мигія Первомайського району). Під час прибирання було очищено від сміття урочище Протич та прибережна ділянка біля села Мигія. 

Працівники НПП «Бузький Гард» сподіваються, що небайдужі та відповідальні люди приєднаються до даної акції та спонукатимуть до цього інших.

Посилання